ÚVODNÍ STRANA: / JAK SE STÁT FRANŠÍZANTEM / PŘÍBĚHY FRANŠÍZANTŮ / Novinky z OK POINTů

V Praze otevřený jedenáctý OK POINT

Počet OK POINTů v hlavním městě se opět rozrostl, a to na celkových 11. Od půlky ledna mohou Pražané řešit spolu finanční, bankovní i realitní služby na OK POINTu v ulici Na Pankráci 1062/58 v Praze 4. Franšízantkou je Darina Stehlíková. OK POINT s celkovým pořadovým číslem 44 je stejně jako všechny ostatní vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

„V expanzi a budování nových poboček patříme k nejúspěšnějším, v této oblasti jsme předstihli i mnohé etablované banky. Počtem poboček v Praze se vyrovnáme například Air Bank,“ komentuje Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT Broker Consulting, a dodává: „V Praze ještě zdaleka nekončíme, plán máme na dalších minimálně pět poboček, pro které nyní hledáme vhodné franšízanty.“

OK POINT Praha – Pankrác

OK POINT se nachází mezi stanicemi metra Pražského povstání a Vyšehrad a nahradil bývalou pobočku UniCredit Bank. Dopravní dostupnost pro řidiče je vynikající, pobočka se nachází poblíž sjezdu z pražské magistrály ve směru do ulice Děkanská vinice I. Parkování je možné zdarma v přilehlém okolí OK POINTu.

„V ulici Na Pankráci se nachází nejenom řada administrativních budov, ale i drobných živnostníků, kteří určitě ocení non-stop dostupnost vkladového bankomatu pro uložení tržby. Kromě vkladomatu na OK POINTu najdou realitní služby a kompletní portfolio finančních a bankovních služeb od jednotlivých finančních institucí napříč českým trhem, tedy bez nutnosti navštěvovat jednotlivé pobočky zvlášť,“ představuje služby OK POINTu franšízantka Darina Stehlíková.

adresa: Praha 4, Na Pankráci 1062/58, 140 00

otevírací doba: PO, ÚT a ČT – 9:00 až 17:00, ST – 9:00 až 18:00, PÁ – 9:00 až 16:00

bankomat / vkladomat: non-stop

 

OK POINTy jako fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Franšízová pobočka OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném a nepřehledném množství nabízených služeb. Propojujeme zde finanční plánování, nízkonákladové bankovnictví, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Díky lidskému přístupu ke klientům, diskuzi nad jejich přáními a plány a šíří poskytovaných služeb se OK POINTy staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemskám trhu. Výhodou je také vstupní investice v maximální výši 1,5 milionů korun, která je mnohonásobně nižší než u populárních franšíz z oblasti gastronomie. Svou roli hraje i prestiž finančního odvětví, která oslovuje zejména stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací hledající druhou kariéru. Příležitost pro otevření OK POINTu z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Havířov, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň a Vsetín

 

V Praze otevřený jedenáctý OK POINT
Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES