ÚVODNÍ STRANA: / JAK SE STÁT FRANŠÍZANTEM

Tým OK POINT

Vybudování sítě poboček OK POINT je pro Broker Consulting jedním ze strategických projektů. Tomu odpovídá i velikost týmu, který se společnými silami podílí na fungování konceptu OK POINT.

Ideamakerem a manažerem celého projektu je Radim Štantejský, obchodní ředitel Broker Consulting a ředitel pobočky OK POINT Praha 4 - Brumlovka. Stará se o výběr jednotlivých franšízantů, pomáhá jim s volbou vhodné lokality a v období rozjezdu je jim koučem a odborným poradcem. Do Broker Consulting přišel v roce 2013, předtím působil v řadě finančních a bankovních institucí.

Manažerka Dagmar Zdrubecká se stará o hladký nástup a zapracování nových franšízantů i jejich zaměstnanců. Poskytuje podporu v oblasti zaškolení, tréninku a související administrativy. Nepostradatelnou součástí týmu OK POINT je specialistka podpory Anna Wajsarová.

Se stavbou jednotlivých poboček pomáhá franšízantům Klára Habancová. V její kompetenci je kompletní výstavba obchodního místa na klíč a podle jednotného standardu. Klára nastoupila do společnosti v roce 2017.

Neméně důležitými jsou pro franšízanty i Petr Hrubý, zakladatel Broker Consulting, a Vilém Podliska, generální ředitel a předseda představenstva společnosti. Oba mají finální slovo při schvalování budoucího franšízanta, který před nimi musí úspěšně obhájit svůj byznys plán.

Radim Štantejský

Radim Štantejský

ideamaker a manažer projektu OK POINT

radim.stantejsky@bcas.cz
Petr Hrubý

Petr Hrubý

zakladatel Broker Consulting

petr.hruby@bcas.cz
Vilém Podliska

Vilém Podliska

generální ředitel a předseda představenstva Broker Consulting

vilem.podliska@bcas.cz
Dagmar Zdrubecká

Dagmar Zdrubecká

key account manager

dagmar.zdrubecka@bcas.cz
Klára Habancová

Klára Habancová

vedoucí oddělení výstavby

klara.habancova@bcas.cz
Anna Wajsarová, DiS.

Anna Wajsarová, DiS.

specialista podpory

anna.wajsarova@bcas.cz
Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES