PRAHA KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ

Specialista obchodního místa OK POINT PRAHA KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ

Náplň práce:
• Poskytování kvalitního a profesionálního poradenství
• Plánování a realizace akviziční činnosti
• Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
• Zpracování klientské dokumentace
• Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
• Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
• Praxe v oblasti péče o klienty a prodeji služeb výhodou
• Příjemné vystupování, prezentační a organizační schopnosti
• Prodejní a komunikační dovednosti výhodou
• Znalost bankovních produktů výhodou

Nabízíme:
• Pracovní poměr na HPP
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Základní mzda a výkonové prémie
• Systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy
• Moderní zázemí společnosti

V případě zájmu zašlete název pozice a své CV v českém jazyce na níže uvedený kontakt.

LENKA SLEPIČKOVÁ
specialistka podpory prodeje – OK POINT

Office Park Nové Butovice (budova B)
Bucharova 1423/6
158 00 Praha 5

Mobil: +420 731 537 402 (Po –Pá 8.30-17.00)
E-mail: Lenka.Slepickova@bcas.cz

Kontaktní formulář