PARDUBICE

Ředitel/ka obchodního místa OK POINT

Pracovní nabídka:
• Možnost získat stabilní místo v prosperující firmě, která patří mezi stabilní české firmy v oboru
• Možnost osobního rozvoje a prostor pro přinášení nových inovativních nápadů
• Neomezené možnosti seberealizace
• Naši důvěru za převzetí byznysu
• Odpovědnost za výsledky obchodního místa OK POINT
• Přátelský a férový kolektiv s pořádným tahem na branku
• Spojení s firmou, která stojí na pevných základech a dělá byznys v černých číslech
• Strategické řízení a vedení týmu
• Zázemí společnosti s mnoha volnočasovými aktivitami, které jen tak v ČR nenajdete
• Tým profesionálních kolegů, týmových hráčů, kteří pomohou v začátku

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
• Vysoké pracovní nasazení a komunikativnost
• Pozitivní energii, chuť pracovat a učit se novým věcem
• Spoustu kreativních myšlenek a nápadů
• Manažera, který řídí svůj tým k dosažení stanovených cílů a zná potřeby klientů
• Manažera, který umí vyjednávat nejen na nejvyšší úrovni
• Udržování přehledu o tom, co se děje v našem oboru ve světě kolem nás
• Samostatné a iniciativní řešení klíčových problémů
• Prokazatelnou praxi v bankovnictví a financích
• Orientaci na výsledky, cíle a vysoká plusová čísla
• Silnou a dynamickou osobnost s přirozenou autoritou a neutuchající energií
• Výhodou bude, pokud se budete orientovat se v bankovních a finančních produktech

Nabízíme:
• Pracovní poměr na HPPna dobu neurčitou
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Základní mzdu a výkonové prémie
• Systém odměňování navázaný na obchodní úspěchy
• Moderní zázemí společnosti
• Tvrdou, ale zajímavou práci, která není zcela jistě jednotvárná
• Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání
• Hodnocení na základě dosažených výsledků

Specialista/stka obchodního místa OK POINT

Náplň práce:
• Poskytování kvalitního a profesionálního poradenství
• Plánování a realizace akviziční činnosti
• Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
• Zpracování klientské dokumentace
• Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
• Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme:
• Praxe v oblasti péče o klienty a prodeji služeb výhodou
• Příjemné vystupování, prezentační a organizační schopnosti
• Prodejní a komunikační dovednosti výhodou
• Znalost bankovních produktů výhodou

Nabízíme:
• Pracovní poměr na HPP

Asistent/ka bankovní pobočky

• Administrativní podpora ředitele a týmu pobočky
• Nabízíme stabilní místo v prosperující firmě, která patří mezi stabilní české firmy v oboru
• Péče o chod pobočky
• Nabízíme možnost osobního rozvoje a prostor pro přinášení nových inovativních nápadů
• Spojení s firmou, která stojí na pevných základech
• Výhodou bude, pokud se budete mít praxi v oboru bankovnictví a financí

Požadujeme:
• SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou, ekonomický směr výhodou
• Příjemné vystupování a komunikační schopnosti
• Znalost práce na PC

Nabízíme:
• Pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Administrativní práci v příjemném prostředí
• Zajímavou práci složenou z mnoha nejednotvárných činností

V případě zájmu zašlete název pozice a své CV v českém jazyce na níže uvedený kontakt.

LENKA SLEPIČKOVÁ
specialistka podpory prodeje – OK POINT

Office Park Nové Butovice (budova B)
Bucharova 1423/6
158 00 Praha 5

Mobil: +420 731 537 402 (Po –Pá 8.30-17.00)
E-mail: Lenka.Slepickova@bcas.cz

Kontaktní formulář