CO JE OK POINT


MÍSTO


OK POINT je unikátní místo, kde si vaši klienti splní své cíle díky propojení finančního plánování, nízkopoplatkového bankovnictví a kvalitních realitních služeb. Vašim klientům nabídnete komfortní prostor, profesionalitu a nejmodernější technologie. OK POINT je místo, kde jsou potřeby klientů na prvním místě.

FINANČNÍ PLÁN BROKER CONSULTINGFinanční plán je strategie, jak dosáhnout finančních cílů efektivně a bezpečně. Ať už budou vaši klienti plánovat rentu, pořízení lepšího bydlení nebo podporu vzdělávání svých dětí, individuální finanční plán bude vždy nejvhodnějším průvodcem na jejich cestě.

BANKOVNÍ SLUŽBYV OK POINTU jsou k dispozici nejmodernější nízkonákladové bankovní služby včetně bankomatu a vkladomatu. Získáte zde veškeré bankovní produkty a služby mBank a spolu s tím individuální servis na té nejvyšší úrovni. To ale není vše, OK POINT je nezávislý koncept. Proto můžete vašim klientům nabídnout například tu nejvýhodnější hypotéku na trhu z jakékoliv banky. Stalo by se tohle na jiném místě?

REALITNÍ SLUŽBYRealitní služby v novém standardu kvality. Homestaging, profesionální fotografie, efektivní inzerce, párování nabídek a poptávek, právní servis a zázemí společnosti s miliardovým obratem. To jsou benefity, které si vaši klienti užívají při prodeji či pronájmu nemovitosti prostřednictvím OK POINTu.

MODERNÍ TECHNOLOGIEOK POINT je nabitý moderními technologiemi. Používáme je, aby klienti snadno porozuměli svým financím i našim službám. Klienti si užijí pohodlí samoobslužné zóny, nebo inovativní aplikace při konzultaci s vámi a vašimi zaměstnanci na OK POINTu.

KONZULTACEV bankách vám většinou prodávají produkty, které jsou právě v ekonomických plánech pobočky. Náš přístup je zcela jiný, jsme konzultanti. U nás získáte jen produkty a služby, které zapadají do vašich plánů. Užijte si, jaké to je, když s vámi odborník individuálně pracuje na splnění vašich cílů. Užijte si spolupráci s našimi konzultanty.